FOTO - relacje ze zjazdów

Zjazd Otwarty Szkoły Misyjnej

Słuchanie o tym jaka jest sytuacja chrześcijan w różnych krajach niesamowicie poszerza perspektywę i uczy pokory. Czuję się zawstydzona (w pozytywny sposób, tzn. ku poprawie) oddaniem Bogu różnych ludzi.

Anita

Spotkanie z misjonarzami, i to głównie młodymi ludźmi, uwrażliwiło mnie na potrzebę dzielenia się radością Bożą wśród innych w odległych miejscach. Zachęciło to mnie do zapisania się do szkoły, by ruszyć w drogę z Jezusem w przedzie. Bóg czeka na mnie i na ciebie.

Grzegorz

Bardzo się cieszę, że tu mogłem być. Niesamowite jest, że istnieje w Polsce Szkoła Misyjna. Moje życie nie będzie takie same od dzisiejszego dnia.

Dawid

Inspirujący czas. Można spojrzeć na misje i ewangelizację w sposób globalny, poprzez żywych ludzi, którzy znają pracę misyjną od strony praktycznej - sukcesów i porażek.

Paweł

Opinie uczestników
17-19 października 2014
Zjazd JUBILEUSZOWY Szkoły Misyjnej
29-31 maja 2015
23-25 października 2015
Zjazd Otwarty Szkoły Misyjnej 14-16 października 2016
Zjazd Otwarty Szkoły Misyjnej 13-15 października 2017
Zjazd Otwarty Szkoły Misyjnej 16-18 listopada 2018
KONFERENCJA - SZKOŁY MISYJNEJ

Będzie ona wyjątkowa, choćby z tego powodu, że online.
Planowaliśmy zjazd Szkoły Misyjnej w dniach 8-10 maja, lecz z powodu restrykcji związanych z korona wirusem nie może ten zjazd odbyć się w tradycyjnej formie.
Zamiast tego będziemy mieli dwa 4.5 godzinne spotkania online w kolejne soboty 9 i 16 maja.
Spotkamy się na platformie ZOOM.

Jak zawsze na naszych spotkaniach usłyszysz w pigułce: o tym jak przygotować się, aby Bóg użył Cię na misjach; o różnych możliwościach służenia Bogu; kilka świadectw z "pola" od byłych uczniów Szkoły Misyjnej.

Prosimy o rejestrację przez email:
biuro@szkola-misyjna.org
PROSIMY PODAĆ: imię nazwisko, społeczność której jesteś członkiem (z nazwą miejscowości) i adres email.
Na podany adres zostanie wysłany link i dane do zalogowania się na konferencję.
Za udział w konferencji nie pobieramy żadnych opłat :-)

Serdecznie pozdrawiam - z miłością Pana Jezusa,
Robert B.